Om sport te promoten, roepen Sport Vlaanderen en MOEV jaarlijks alle scholen in Vlaanderen op om leerlingen en leerkrachten in de outfit van hun favoriete sport(club) naar school te laten komen. Onze school doet elk jaar met veel enthousiasme mee aan die actie. Op deze manier kunnen de sporters hun favoriete sport tonen aan anderen, anderen kennis laten maken met hun sport of anderen motiveren om te gaan sporten. We hebben gezien dat er op onze school heel wat sportievelingen rondlopen. Hopelijk hebben ze ook anderen kunnen aanzetten om te gaan sporten. Om gezond te blijven, zou iedereen 1 uur per dag moeten sporten of actief spelen. Dit is goed voor je lichaam en dus ook voor je hoofd. Sporten kan in een club maar ook in het park, op de speelplaats van de school, thuis, met familie en vrienden...

Laten we er op onze school weer een sportief jaar van maken!

https://www.sport.vlaanderen/scholen/organiseer-een-activiteit/breng-je-sportclub-naar-school/

img-4167-120-90-95-c.jpg

Algemeen

Ga naar boven